دو مدال رنگین شیرجه روها در گراتس + برنامه روز دوم مسابقات

شیرجه روهای ایران در روز نخست رقابت های بین المللی اتریش با پرش از تخته یک متر موفق به کسب 2 مدال نقره و برنز شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ رقابت های بین المللی شیرجه اتریش بعد از برگزاری مراسم افتتاحیه در شهر گراتس آغاز شد و شیرجه روهای ایران در روز نخست به مصاف حریفان خود رفتند.

شیرجه روها در بخش تخته یک متر با درخشش خود توانستند صاحب مدال نقره و برنز شوند.

شهنام نظر پور و حمید کریمی ۲ شیرجه روی ایران توانستند در روز نخست مسابقات به ترتیب به مدال های نقره و برنز این بخش دست یابند و یوهان سندل سوئدی نیز مدال را از آن خود کرد.

همچنین محمد دوام دیگر شیرجه رو ایران در رده سنی نوجوانان در روز اول توانست با کسب امتیاز ۲۲۲.۵۰ از سوی داوران روی سکوی پنجم قرار گیرد نکته قابل توجه اینکه در رده سنی نوجوانان مقام های اول تا چهارم به شیرجه روهای بریتانیا رسید.

شیرجه روها در روز دوم مسابقات به شرح زیر با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت:

بخش مردان(بزرگسالان) سکوی پرش ۳ متر شهنام نظر پور و حمید کریمی ساعت

بخش مردان(نوجوانان) سکوی پرش ۳ متر محمد دوام

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

۱۱ جواز حضور در فینال دومین روز از مسابقات/ مهدی زاده رکورد ۵۰ قورباغه و غلامی ۲۰۰ پروانه را بهبود بخشیدند

در مرحله مقدماتی صبح روز دوم مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا شناگران ایران در ۱۱ ماده فینالیست شدند و آراد مهدی زاده و محمد مهدی غلامی به ترتیب در ۵۰ متر قورباغه و ۲۰۰ متر پروانه رکورد رده سنی را جابجا کردند.

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.