بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی/

شیرجه دونفره ایران باز هم طلا گرفت

Print Friendly
شیرجه دونفره ایران باز هم طلا گرفت

با درخشش شیرجه روهای ایران طلای ماده سکوی ۱۰ متر دو نفره را کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلو؛ تیم شیرجه سکوی ۱۰متر دو نفره ایران با ترکیب مجتبی ولی پور و شهنام نظرپور با کسب مجموع ۳۲۶٫۰۴ امتیاز توانست دومین مدال طلای تیمی این دوره از مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی را به خود اختصاص دهد.

♦️امتیاز ۶ پرش شیرجه روهای ایران به شرح زیر است:
پرش اول: ۴۴/۴۰
پرش دوم: ۴۰/۸۰
پرش سوم: ۶۸/۴۰
پرش چهارم: ۶۲/۶۴
پرش پنجم: ۵۱/۸۴
پرش ششم: ۵۷/۹۶
مجموع امتیاز: ۳۲۶/۰۴

▪️تیم های آذربایجان با امتیاز ۲۶۵ و ۱۱ صدم و عراق با ۲۱۵ و ۶۴ صدم دوم و سوم شدند.

▪️پیش از این در رشته شیرجه چهارمین دوره مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی شیرجه روهای کشورمان دو مدال طلا در ماده ۳ متر انفرادی و سه متر دوبل و همچنین یک مدال برنز در ماده ۱۰ متر انفرادی کسب کرده بودند.

▪️بدین ترتیب با مدال طلای امروز شیرجه ۱۰ متر دوبل کار تیم ملی شیرجه کشورمان در این دوره از مسابقات کشورهای اسلامی با ۳ مدال طلا و یک برنز به پایان رسید.

▪️مجتبی ولی پور در این مسابقات با سه طلا ( سه متر انفرادی و دوبل و ۱۰ متر دوبل) کار ارزشمندی برای شیرجه ایران و افزایش مدالهای کاروان ایران در این دوره از مسابقات انجام داد.

▪️همچنین ارزش کار شهنام نظر پور با کسب یک مدال برنز و دو مدال طلا( برنز ۱۰ متر انفرادی و دو طلای سه متر دوبل و ۱۰ متر دوبل) کمتر از ولی پور نبود.

 

تیم شیرجه ایران با درخشش شیرجه روهای خود و کسب ۲ مدال طلای دونفره و یک مدال طلای انفرادی مجتبی ولی‌پور و برنز شهنام نظرپور به کار خود در رقابت‌های بازی‌های کشورهای اسلامی پایان داد.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط